O nás

Pavel Petrák

Pavel Petrák - Výživový specialista

Pavel je zakladatelem a spolumajitelem nového moderního centra Esthethics, do kterého vložil osm let zkušeností v nutriční péči. Pavel je garantem ambulance a mezioborové péče v centru Esthetics, vystudoval Střední zdravotnickou školu a mezi jeho zájmy patří sport, příroda, cestování, rodina a samozřejmě zdravý životní styl. Ke klientům přistupuje vždy s vysokým nasazením a s opravdu velmi osobním přístupem. O tom svědčí i jeho vlastní programy. Na své práci má rád právě tu možnost osobního přístupu, jak říká sám: „Každý klient je individuální osobnost, která si zasluhuje jiný přístup“. A není to jen o práci v centru. Naopak! Pavla těší práce s klienty v terénu. Ať už jde o nákupy nebo lekce zdravého vaření. Určitě stojí za to se právě s Pavlem potkat osobně. I vy tu příležitost máte!

Kateřina Venuše Černohorská

Kateřina Venuše Černohorská

Katka byla a je sportovně založená bytost. Před několika lety ji ale život změnila vážná nemoc. Díky hormonální léčbě nabrala více jak 17 kilo. Špatně se hýbala a necítila se dlouhodobě dobře. A začal ten koloběh diet bez výsledků. Až potkala Pavla Petráka a díky důvěře v něho se dala do pořádku. Získala sílu a chuť do života, která ji nejen napravila zdraví, zvedla sebevědomí, ale i přivedla k tomuto oboru. Katka se o něj začala více zajímat a vzdělávat se v něm. A jak sama říká, je ráda za vlastní zkušenost. O to víc ji baví pomáhat ostatním, které řeší podobné problémy, jako ona před lety“. I ona je nyní výborná výživová poradkyně a spolumajitelka centra Esthetisc. A i vy máte možnost se ji svěřit se svým bojem s nadváhou i dietami.

Jana Trojanová

Jana Trojanová

Jana má v týmu výživového centra na starosti marketing a komunikaci. Tomuto oboru se věnuje řadu let a podle ní, je to práce snů. Je komunikativní bytost a ráda vytváří nové vazby s okolím. Může tak poznávat a díky tomu plánovat a plnit své úkoly. Je stále aktivní a to nejen v práci, ale i s rodinou. Pokud budete chtít vědět o její práci více, je vám za Esthetics centrum plně k dispozici.